פתרונות תאורה

מעוצבים - פתרונות תאורה חכמים בטכנולוגיה מתקדמת

חברת מעוצבים מספקת פתרונות תאורה חכמים למוסדות, ארגונים, מרכזים מסחריים וקניונים. טכנולוגיה מתקדמת בעיצובים ייחודיים.
חברתנו מספקת במשך למעלה מ15 שנים פתרונות תאורה לעיצובים ייחודיים ומאתגרים לביצוע.
אדריכלים ומעצבי תאורה יותר ויותר משקיעים בתקרתם של חללים פנימיים, חלל פנימי בעל תקרה מעוצבת ומרשימה מקנה תחושה יוקרתית ומושקעת. עיצובי תאורה בתוך עיצובי גבס הן חלק בלתי נפרד מעבודות גבס כיום, 'מעוצבים' גאה להיות בחוד החנית.

פתרונות תאורה צבעוניים:
אחד מהאפקטים הבולטים ביותר בשנים האחרונות באמצעות תאורה היא תקרה צבעונית ובעלת צבעים מתחלפים.
על מנת שלא להשתמש בזרקורים עם צבעים מתחלפים הבולטים למראית עין ואינם משתלבים בצורה אסתטית בהרמוניה אחת עם עיצוב תקרת הגבס. מראה של גופי תאורה בולטים מוזיל את מראה התקרה ופוגע באווירה אותה המעצב מעוניין ליצור. במקרים אלו, אנו משלבים בתקרה המעוצבת בגבס פתרונות תאורה חכמים בטכנולוגיה מתקדמת המאפשרים חזות של תאורה צבעונית ואף צבעים מתחלפים בהתאם לבחירת הלקוח.

שליטה על הצבעים:
לעיתים בעל המקום יהיה מעוניין לשלוט על צבעי התקרה בהתאם לאווירה שונה, לכן במקרים אלו יוכלו מנהלי המקום לשלוט על צבעי התאורה באמצעות שלט חיצוני, בצורה קלה ופשוטה.

תחזוקה שוטפת:
כמו בכל מנגנון תאורה, אחת לתקופה יש להחליף נורות, במקרים אלו התקנה של תאורה מסורבלת ולא נגישה תקשה מאוד על הפעולה ואף תגרום להזנחתה או לחילופין לתשלום יקר מאוד לאנשי תחזוקה לטיפול בסיסי כגון החלפת נורה.
אנחנו במעוצבים דואגים תמיד לחשוב על המחר ומתכננים מראש מיקומי גוף התאורה בצורה נוחה על מנת שתחזוקת הנורות תהיה קלה ופשוטה בהמשך ללא צורך באיש מקצוע מיוחד או חלילה נזק לתקרה.

תאורה חסכונית:
כאשר אנחנו עושים שימוש בפתרונות תאורה לעיצוב החלל הפנימי עלינו לשים לב לנושא עלויות החשמל של הנורות. במקומות גדולים יש לעיתים שימוש באלפי נורות. חסכון ולו באגורות בודדות מניב חסכון של אלפי שקלים בשנה. 

לפרטים ומידע נוסף על פתרונות תאורה מבית 'מעוצבים', צרו עימנו קשר!

המוטו שלנו

נסיון

אמינות

איכות

מגוון

חדשנות

Facebook