אודותינו

מעוצבים - ביצוע עבודות גמר

חברת מעוצבים המומחים בביצוע עבודות גבס יוקרתיות במשך למעלה מ-15 שנה במרכזים מסחריים, קניונים, עסקים , ארגונים ומוסדות , בתי כנסת ועוד.
התפתחות ענף הגבס הביאה אותנו בעשור האחרון לביצוע עבודות גבס יצירתיות, פורצות גבולות ובשילוב אלמנטים ייחודיים רבים כגון הסתרת פתחי מיזוג אוויר, מערכת כבאות אש ושמירה על איכות אקוסטית גבוהה במיוחד.
אנחנו בחברת מעוצבים שמנו לעצמנו למטרה להיות תמיד בחוד החנית בתכנון וביצוע עבודות גבס. מה הסוד שלנו ומדוע אנו מצליחים כל כך?

הצוות המקצועי:
אנחנו במעוצבים עובדים עם צוות באווירת משפחה. מי שיראה את צורת העבודה שלנו מבחוץ יבין כי העבודה שלנו מקצועית ומיומנת הודות לשיתוף פעולה מדהים בתוך הצוות,
אווירה נעימה לאורך כל שעות העבודה הקשה לעיתים, ואשר מצריכה ריכוז רב לכל פרט ופרט וכן דיוק מרבי. בזכות הצוות המסור שלנו, אנחנו מצליחים להפתיע את עצמנו בכל פעם בעמידה בזמנים ואיכות העבודה, גם המורכבת והייחודית ביותר.

ציוד טכנולוגי מתקדם:
על מנת להיות הטוב ביותר ולעמוד בזמנים חשוב להשתמש בציוד טכנולוגי ברמה הגבוהה בעולם. הציוד בו אנו עושים שימוש במעוצבים מאפשר לנו להגיע להספקים הגבוהים ביותר, וכן לרמת דיוק מרבית.
כמו כן חומרי הגבס והפרזול השונים עומדים בתקנים מחמירים ביותר של נשיאת משקל, איכות הסביבה וכן בידוד אקוסטי.

ניסיון רב:
15 שנות ניסיון בעבודות עיצוב בגבס עושות ללא כל ספק את ההבדל המשמעותי ברמת הביצוע וגם התכנון. הניסיון מאפשר לבנות תכנית ביצוע חכמה יותר, מהירה יותר ועמידה יותר.
כמו כן, במהלך שנות עבודותינו וצפייה לאחר זמן גם בפרויקטים שסיימנו, אנו תמיד שמחים לשתף את הלקוחות שלנו בחוות דעתנו לשדרוג או שיפור של עיצוב הגבס.
אנחנו במעוצבים נשמח לתת לכם עבודות גמר, גבס ופתרונות תאורה. נשמח שתהיה גם אתם בין מאות לקוחותינו המרוצים במשך השנים. באתרנו תוכלו לצפות במספר רב מאוד של דוגמאות ייחודיות והמלצות של קניונים, מרכזים מסחריים, עסקים וארגונים.

צרו קשר עוד היום לבירורים והצעת מחיר ונשמח לעמוד לשירותכם!

המוטו שלנו

נסיון

אמינות

איכות

מגוון

חדשנות

Facebook